Poules Nationaal


Poules in NHM Poules buiten NHM
Libre klein extra klasse Libre groot 1e klasse
Libre klein overgangsklasse Ankerkader 57/2 open klasse
Bandstoten klein extra klasse Ankerkader 47/2 1e klasse
Bandstoten groot 1e klasse Bandstoten klein overgangsklasse
Kader 38/2 3e klasse Bandstoten groot 1e klasse
Kader 38/2 open Driebanden klein extra klasse
Ankerkader 57/2 open Driebanden groot 2e klasse
Driebanden groot 1e klasse
Biljart Artistiek 1e klasse
Driebanden klein klasse jeugd

Libre klein extra klasse

maandag 3 sept, woensdag 5 sept en maandag 10 sept bij Onder Ons Castricum

moyennegrens: 11.00 – 20.00              150 caramboles                    max. 20 beurten

spelers:   T. Groot,  M. van den Hudding,  J. Koorn,  F. van Oostveen,  A. Völker

Libre klein overgangsklasse

dinsdag 23, woensdag 24 en vrijdag 26 oktober bij Diamonds in Alkmaar

moyennegrens:  20.00 – 35.00           175 caramboles

spelers:   E. Brouwer,  A. Havenaar,  A. Ketels,  R. Kok,  J. Roelands en T. Stolk

 

Bandstoten klein extra klasse

dinsdag 25 en vrijdag 28 september bij Diamonds in Alkmaar

moyennegrens:  3.50 – 5.50                 80 caramboles                       max. 25 beurten

spelers:   Jh. Berg,  E. Brouwer,  A. Havenaar en  S. Meijer

 

Bandstoten groot 1e klasse

donderdag 10 en donderdag 17 januari bij Waterland in Purmerend

De poule is nog niet aangemaakt.

 

Kader 38/2 3e klasse

zaterdag 10 en zondag 11 november bij De Kaaskijker in Alkmaar en op woensdag  7 en woensdag 14 november bij Musketiers in Zaandam

De poules zijn nog niet aangemaakt.

Kader 38/2 open

woensdag 13 en woensdag 20 februari bij Onder Ons Wormer in Wormerveer

De poule is nog niet aangemaakt.

Ankerkader 57/2 open

woensdag 31 oktober en vrijdag 2 november bij Rappel in Zaandam

moyennegrens: 12.50 – 60.00              125 caramboles                      max. 15 beurten

spelers: R. Bastiaan,  J. Erkemeij,  A. Havenaar,  L. Koomen en R. Pot

Libre groot 1e klasse

vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 september bij De Liefhebber in Warmenhuizen

moyennegrens:  25.00 – 90.00              250 caramboles

spelers:  P. van de Geest, M. Hofland, W. Hummel, Vincent Veld en M. Vreekamp

 

Ankerkader 57/2 open klasse

De data en locatie (NWN) voor deze poule met Mike Hofland is nog niet bekend.

Ankerkader 47/2 1e klasse

De data en locatie (NWN) voor deze poule met Vincent Veld is nog niet bekend.

Bandstoten klein overgangsklasse

De data en locatie voor deze poule met Janhans Berg en Antonio Havenaar is nog niet bekend.

Bandstoten groot 1e klasse

De data en locatie voor deze poule met Robin Bastiaan, Mike Hofland en George Kenter is nog niet bekend.

Driebanden klein extra klasse

Deelnemers: George Kenter en Rob Levering.

Uitslag-NK

Driebanden groot 2e klasse

De data en locatie voor deze poule met Sieb Mulder is nog niet bekend.

Driebanden groot 1e klasse

De data en locatie voor deze poule met George Kenter is nog niet bekend.

Biljart Artistiek 1e klasse

Deelnemer: Fred Groen (Waterland) door naar het NK.

UITSLAG-NK

Driebanden klein klasse jeugd

Deelnemers: Twan Vriens (Musketiers)

Uitslag-NK